Очному навчанню бути: студенти ВНУ повертаються в аудиторії

Тимчасовий перехід на дистанційну форму навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки завершився. Із понеділка, 28 лютого поточного року, студенти ВНУ повернуться в аудиторії, пише lutsk.one.

Про це повідомили 22 лютого студентам вишу. Відповідний наказ видав ректор університету Анатолій Цьось.

Відповідно до наказу, з 28 лютого 2022 року всі студенти Волинського національного університету повертаються на очну форму навчання, але з урахуванням усіх епідемічних обмежень.

Анатолій Цьось також розповів, що практично весь викладацький склад університету вже закінчив повний курс щеплення проти COVID-19.

Пік захворюваності вже за плечима. Лише серед одиниць наразі підтверджено випадки захворювань коронавірусною інфекцією. Тому з урахуванням усіх обмежувальних заходів очне навчання буде відновлено.

Нагадаємо, що цього тижня в честь дня народження видатної Лесі Українки, Волинський національний університет підготував низку заходів, які відбуваються в двох форматах: онлайн та офлайн.

More from author

Полоскання горла сіллю, содою та йодом: класичний рецепт, пропорції та застереження

Біль у горлі — один із перших і найбільш неприємних симптомів застуди, гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), тонзиліту чи фарингіту. Серед десятків аптечних спреїв...

Sales Manager: що робить і як ним стати — повний експертний гайд

Будь-який бізнес, незалежно від його розміру, інноваційності продукту чи геніальності маркетингової стратегії, існує заради однієї мети — генерувати прибуток. А прибуток з'являється лише тоді,...

Використання LiDAR у будівництві: як швидко заміряти приміщення та створити план квартири

Ще кілька років тому професійний вимір приміщення вимагав дорогого обладнання: лазерних далекомірів, штативів, блокнотів та годин кропіткої роботи. Сьогодні все це вміщується у вашій...
...