Знову пікетують: як волинські перевізники вимагають відновити міжобласне сполучення

Сьогодні в Луцьку вже вкотре волинські перевізники приходять під обласну державну адміністрацію з єдиним проханням: відновити міжобласні перевезення. Про це згадали на офіційному сайті Волинської обласної адміністрації: голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зустрівся з перевізниками та розповів, коли відновлять усі транспортні сполучення на Волині, пише lutsk.onе.

Чому жаліються перевізники?

За їхніми словами, карантинні обмеження поставили їх у скрутне становище, адже, незважаючи на заборону продовжувати працювати, вони змушені платити податки. Відсутність будь-яких доходів змусила перевізників пікетувати не лише на Волинській області, але й у сусідній, Рівненській.

Нагадаємо, що податок на землю та нерухомість під час карантину відмінили лише в березні.

Хоч і з 1 червня поточного року частково на Волині відновили транспортні сполучення, проте вони працюють у збиток.

Нагадаємо, що через різноманітні обмежувальні заходи у зв‘язку з пандемією коронавірусу по Україні з 18 березня 2020 року діють правила, які скасували будь-які міжобласні перевезення.

Де на Волині не відновлено міжміські перевезення?

Наразі, через доволі важку епідеміологічну ситуацію, крім обласних, скасовано міжміські перевезення в таких районах: Ратнівському, Камінь-Каширському, Шацькому та в деяких окремих територіях, де відповідне рішення прийняли місцеві ради.

Нагадаємо, що причиною цього є високий рівень захворюваності, який спостерігали в цих районах упродовж декількох останніх тижнів.

Сьогодні, за словами голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка, ситуація в цих районах набагато краща. Відповідно до цього, під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (яке, нагадаємо, відбудеться завтра) буде включено питання, яке вирішить проблему відновлення міжобласних перевезень на Волині.

Як говорить Юрій Погуляйко, вони спілкувалися з головним державним санітарним лікарем області на рахунок цього. Завтра за участі депутатів обласної ради під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС обов’язково підніметься це питання. На думку голови Волинської обласної державної адміністрації, карантинні обмеження буде послаблено. Зокрема, відновлять міжміські перевезення в цих районах, де до сих пір це було заборонено.

Щодо міжобласних транспортних сполучень, то, перш ніж приймати рішення щодо їх відновлення, депутати проконсультуються з Кабінетом Міністрів. Адже наразі не відомо ви дозволять відновити їх із показниками, які є на Волині.

Фото: “Буг”

More from author

Полоскання горла сіллю, содою та йодом: класичний рецепт, пропорції та застереження

Біль у горлі — один із перших і найбільш неприємних симптомів застуди, гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), тонзиліту чи фарингіту. Серед десятків аптечних спреїв...

Sales Manager: що робить і як ним стати — повний експертний гайд

Будь-який бізнес, незалежно від його розміру, інноваційності продукту чи геніальності маркетингової стратегії, існує заради однієї мети — генерувати прибуток. А прибуток з'являється лише тоді,...

Використання LiDAR у будівництві: як швидко заміряти приміщення та створити план квартири

Ще кілька років тому професійний вимір приміщення вимагав дорогого обладнання: лазерних далекомірів, штативів, блокнотів та годин кропіткої роботи. Сьогодні все це вміщується у вашій...
...